Weekendowe zmagania ligowe

W zeszłą sobotę trzy męskie drużyny Championa rozegrały na wyjazdach swoje spotkania ligowe. Drugoligowcy mierzyli się z KTS’em Ekonom Koszalinianin Koszalin oraz Darz Bór Karnieszewice, Champion II w trzeciej lidze grali z II Visonex LUKS Top Wierzbięcin i LUKS Gryfice, a czwartoligowców gościły LUKS Fala Trzebiatów i KTS Kołobrzeg.

Swoje zadanie wykonała pierwsza drużyna z Polic w 2 lidze zwyciężając w Koszalinie z miejscowym KTS’em Ekonom 8:2. W drugim pojedynku ze zdecydowanym liderem 2 ligi niestety championi musieli uznać wyższość rywala z Karnieszewic przegrywając 0:10. Aktualnie po 9 meczach nasi tenisiści zajmują 5 miejsce, do 4 miejsca, które daje możliwość gry w barażach o 1 ligę tracą zaledwie 3 małe punkty(obie drużyny po 9 punktów i remis w bezpośrednim starciu).

Z dorobkiem 3 punktów wróciła druga drużyna Championa dzięki wygranej w Wierzbięcinie 7:3 i remisowi w Gryficach 5:5. Mniej szczęścia miała trzecia drużyna championów, która poległa w obu meczach z Trzebiatowem i Kołobrzegiem kolejno 3:7 i 1:9. W tabelach Champion II i III zajmują kolejno 3 i 9 miejsce.

W zeszłą niedzielę odbył się w Koszalinie drugi WTK żaków(-czek), na którym wystąpiła najmłodsza zawodniczka Championa Police: Zuzanna Kmiecik. Startowała ona wśród zawodniczek rok i dwa lata starszych, nie przeszkodziło to jednak w zajęciu dobrego 6 miejsca. Poprzednio na 1 WTK’u w swojej kategorii wiekowej(skrzat) nie miała sobie równych wygrywając zawody bez straty seta. Gratulujemy naszej młodej zawodniczce i życzymy dalszych sukcesów.

 

Udostępnij na: