Rozgrywki 3 ligi startują w ten weekend

W dniu 28.09.19 startuje III liga.

Nasza 2 drużyna zagra na inaugurację nowego sezonu z drużyną ze Szczecina.

Poniżej terminarz III ligi:

III LIGA s. 2019/2010
TERMINARZ I rundy
lp Zespół – gospodarz Zespół – przyjezdny
28.09.2018 / sobota / 10:00   kolejka 1
301  II UKS Champion Police Trzynastka Szczecin
302 KKTS Kołobrzeg  LUKS Gryfice
303 UKS TEAM TENIS 2005 Białogard II Visonex LUKS TOP Wierzbięcin
304 I ZTTZ Złocieniec I STS Dębno
305 I STLA Szczecinek II KS ATS Stargard
14:30   kolejka 2
306 KKTS Kołobrzeg II Visonex LUKS TOP Wierzbięcin
307 UKS TEAM TENIS 2005 Białogard  LUKS Gryfice
308 I ZTTZ Złocieniec II KS ATS Stargard
309 I STLA Szczecinek I STS Dębno
lp Zespół – gospodarz Zespół – przyjezdny
19.10.2019 / sobota / 10:00 / kolejka 3
310 I STS Dębno II KS ATS Stargard
311  LUKS Gryfice I ZTTZ Złocieniec
312 II Visonex LUKS TOP Wierzbięcin I STLA Szczecinek
313 Trzynastka Szczecin KKTS Kołobrzeg
314  II UKS Champion Police UKS TEAM TENIS 2005 Białogard
14:30   kolejka 4
315  LUKS Gryfice I STLA Szczecinek
316 II Visonex LUKS TOP Wierzbięcin I ZTTZ Złocieniec
317 Trzynastka Szczecin UKS TEAM TENIS 2005 Białogard
318  II UKS Champion Police KKTS Kołobrzeg
lp Zespół – gospodarz Zespół – przyjezdny
26.10.2019 / sobota / 10:00   kolejka 5
319 KKTS Kołobrzeg UKS TEAM TENIS 2005 Białogard
320 I ZTTZ Złocieniec Trzynastka Szczecin
321 I STLA Szczecinek  II UKS Champion Police
322 I STS Dębno  LUKS Gryfice
323 II KS ATS Stargard II Visonex LUKS TOP Wierzbięcin
14:30   kolejka 6
324 I ZTTZ Złocieniec  II UKS Champion Police
325 I STLA Szczecinek Trzynastka Szczecin
326 I STS Dębno II Visonex LUKS TOP Wierzbięcin
327 II KS ATS Stargard  LUKS Gryfice
lp Zespół – gospodarz Zespół – przyjezdny
16.11.2019 / sobota / 10:00   kolejka 7
328  LUKS Gryfice II Visonex LUKS TOP Wierzbięcin
329 Trzynastka Szczecin I STS Dębno
330  II UKS Champion Police II KS ATS Stargard
331 KKTS Kołobrzeg I ZTTZ Złocieniec
332 UKS TEAM TENIS 2005 Białogard I STLA Szczecinek
14:30   kolejka 8
333 Trzynastka Szczecin II KS ATS Stargard
334  II UKS Champion Police I STS Dębno
335 KKTS Kołobrzeg I STLA Szczecinek
336 UKS TEAM TENIS 2005 Białogard I ZTTZ Złocieniec
lp Zespół – gospodarz Zespół – przyjezdny
30.11.2019 / sobota / 10:00   kolejka 9
337 I ZTTZ Złocieniec I STLA Szczecinek
338 I STS Dębno KKTS Kołobrzeg
339 II KS ATS Stargard UKS TEAM TENIS 2005 Białogard
340 Trzynastka Szczecin  LUKS Gryfice
341  II UKS Champion Police II Visonex LUKS TOP Wierzbięcin
14:30   kolejka 10
342 I STS Dębno UKS TEAM TENIS 2005 Białogard
343 II KS ATS Stargard KKTS Kołobrzeg
344 Trzynastka Szczecin II Visonex LUKS TOP Wierzbięcin
345  II UKS Champion Police  LUKS Gryfice
Udostępnij na: