Dobry start w drugiej lidze

W dniu 28.09.19 rozpoczęliśmy nowy sezon w 2 lidze.

Na inaugurację nowego sezonu rozegraliśmy 2 mecze na wyjeździe z drużynami z Wielkopolski.  W naszej drużynie zadebiutowali 2 nowi zawodnicy Championa: Michał Kluczyński i Dawid Kosiński, którzy spisali się rewelacyjnie. Duże  brawa dla Dawida, bo to był jego debiut w II lidze. Oby tak dalej.

Pierwszy mecz mecz z Ostrorogiem był pewną niewiadomą, ponieważ gospodarze wystąpili  w przebudowanym składzie z 2 nowymi zawodnikami. Po zaciętych pojedynkach singlowych wyszliśmy na prowadzenie 4:0. To był szok! Niestety gry deblowe padły łatwym łupem gospodarzy i był wynik 2:4.  Dalej Cembrowicz pokonał Jurkiewicza i było 3:4. Zrobiło się trochę nerwowo, ale na szczęście na posterunku był niezawodny Kamil Kiljanek, który dał sygnał do ataku i dołożył kolejny punkt. Kolejne 2 single wygrali nasi zawodnicy i mecz zakończył się zwycięstwem 7:3.

W drugim meczu graliśmy z Łobzonką Wyrzysk. Przyjechaliśmy tu w roli faworyta, podbudowani po zwycięstwie nad Ostrorogiem. Pomimo panującej w hali wilgotności, gdzie bardzo ciężko się grało po pierwszych singlach prowadziliśmy 4-0. Po grach deblowych 6-0. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 9-1. Punt honorowy dla gospodarzy wywalczył Berka, pokonując Jurkiewicza.

Nasza drużyna w dwumeczu wystąpiła w składzie: Kamil Kiljanek(4,5pkt.); Michał Kluczyński(4,5pkt.); Dawid Kosiński(4,5pkt.) i Marcin Jurkiewicz(2,5pkt).

Był to dla nas bardzo długi i wyczerpujący wyjazd, ale zakończony pełnym sukcesem. Wywalczyliśmy 4 cenne punkty na wyjeździe.

Poniżej wyniki bieżącej kolejki i aktualna tabela:

 

 

Udostępnij na: