Lokalne derby dla CHAMPIONA !!!

W dniu 30.11.19 odbyła się ostatnia kolejka rundy zasadniczej w 2 lidze.

W sobotnie popołudnie w Policach rozegrany został mecz określany mianem lokalnych derby. Champion Police podejmował we własnej hali drużynę Top Spin Szczecin.
Przed tym meczem obie drużyny były niepokonane w lidze i mecz ten miał zdecydować kto będzie liderem po rundzie zasadniczej.
W naszej drużynie niestety nie mógł wystąpić Rafał Smoliński, natomiast ekipa ze Szczecina przyjechała w swoim najmocniejszym składzie.

Od początku tenisiści stołowi Championa Police w składzie: Kamil Kiljanek, Michał Kluczyński, Dawid Kosiński i Marcin Jurkiewicz kontrolowali mecz i po grach deblowych, przy stanie meczu 5:1 było już wiadomo, że tego meczu nie przegrają.
Ostatecznie  mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Championa 9:1. Tym samym nasza drużyna umocniła się na pozycji lidera.

Był to ostatni mecz w rundzie zasadniczej. Podsumowując tą rundę trzeba pochwalić całą drużynę za zaangażowanie i dobrą formę.

Na specjalne wyróżnienie zasługuje niepokonany Kamil KILLjanek, który może się pochwalić 100% skutecznością w grach singlowych. Brawo KILLjan.

Runda rewanżowa rozpocznie się już w przyszłą sobotę tj. 14.12.19. Tenisiści stołowi z Polic udadzą się na mecz do Szczecina.
W rundzie rewanżowej ustawienie na stołach będzie się odbywać już wg rankingu.

 

Poniżej wyniki bieżącej kolejki i aktualna tabela:

Udostępnij na: